Wygodne sofy do poczekalni

Wygodne sofy do poczekalni

Poczekalnia to bardzo ważne pomieszczenie w każdej firmie. Gabinety lekarskie, warsztat samochodowy czy kancelaria adwokacka. W każdej z takich działalności należy klientom zapewnić miejsce do wygodnego oczekiwania na załatwienie sprawy. Sofa wydaje się być idealnym wyborem do każdej poczekalni. Czy jednak rzeczywiście? Jest wiele alternatyw sofy, z których można skorzystać. Jeśli jednak postawiłeś na ten konkretny model mebla, dowiedz się jak powinna wyglądać idealna sofa do poczekalni.

 

Wielkość ma znaczenie

 

Mała czy duża sofa Kleiber? Co będzie lepszym wyborem? Nie powinniśmy się kierować tylko wyglądem mebla, ale również komfortem klientów. Nikt z nas nie lubi tłoku. Duża sofa oznacza możliwość jednoczesnego siedzenia na niej 3 osób. Zwykle chcąc zapewnić sobie komfort i przestrzeń, pierwsze dwie osoby usiądą po przeciwnych końcach, pozostawiając środkowe miejsce puste. Kiedy pojawi się kolejna osoba w poczekalni, może całkowicie zrezygnować z siedzenia na sofie, byle tylko nie być otoczonym przez obcych ludzi. Dlatego zalecamy wybór dwóch mniejszych sof zamiast jednej dużej. Można również zakupić jedną sofę i kilka krzeseł, które pozwolą lepiej zagospodarować przestrzeń poczekalni.

 

Kolor sofy

 

Kolorystyka mebli ma wielkie znaczenie w biznesie. Jeśli chcesz uspokoić klientów oczekujących w poczekalni, należy zrezygnować z intensywnych i kujących w oczy kolorów, takich jak czerwień czy pomarańcz. Zamiast tego wybierz miłe dla oka barwy, takie jak odcienie naturalnej zieleni, jasny brąz lub kolor kremowy. Staraj się również w podobnej kolorystyce utrzymać pozostałe meble na wyposażeniu poczekalni, takie jak stoły czy krzesła lub fotele. Dla uspokojenia klientów, zrezygnuj również ze szklanych i zimnych elementów wykończenia i dekoracji na rzecz przedmiotów z drewna i innych materiałów naturalnych.

 

Wygoda siedzenia na sofie Kleiber to ostatnia rzecz, na którą należy zwrócić uwagę. Oparcie powinny być delikatnie odchylone, aby móc pozwolić odpocząć plecom. Dobrym pomysłem jest również to, aby sofa była wyposażona w zagłówek. Ten jest przydatny szczególnie przy dłuższym oczekiwaniu w kolejce poczekalni.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *